Mind Master - Zdrowie i uroda z LR

Mind Master - Zdrowie i uroda z LR

Przejdź do treści
Mind Master

Stres jest naturalną reakcją organizmu na każde nadmierne obciążenie, które wywołuje w organizmie tak zwaną reakcję na stres. Jest nieodłączną częścią naszego życia, jednak obecnie mamy codziennie do czynienia z wieloma sytuacjami stresogennymi. W konsekwencji nadmierny i ciągły stres niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Niestety nie jesteśmy w stanie unikać stresu, ale możemy radzić sobie z jego destrukcyjnym wpływem na nasz organizm.

Mind Master neutralizuje wolne rodniki,
wspomaga organizm w czasie codziennych wyzwań.

Mind Master to produkt stworzony specjalnie po to, by łatwiej i szybciej poradzić sobie ze stresem oksydacyjnym. Teraz możesz mieć poranek pełen pasji, dzień w pracy bez stresu a także aktywny wieczór pełen energii. Stosując Mind Master nie dajesz szans stresowi. Do wyboru masz dwa rodzaje, które subtelnie różnią się smakiem.
LR Health & Beauty-Mind Master Formula Green
LR Health & Beauty-Mind Master Formula Red
Podczas stresu nasz organizm potrzebuje przede wszystkim witamin, minerałów oraz pierwiastków śladowych. Mind Master jest rewolucyjnym produktem na miarę XXI wieku, ponieważ został tak skomponowany, by maksymalnie wspierać nasze ciało w walce ze stresem. Ponadto Mind Master posiada cenną pieczęć jakości SGS INSTITUT FRESENIUS Quality Seal, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.
Mind Master LR Health & Beauty
UWAGA! Teraz możesz kupować ulubione produkty LR Health & Beauty z 30 % rabatem. To bardzo proste - zdobądź Kartę Stałego Klienta LR.
Karta Stałego Klienta LR Health & Beauty
Wróć do spisu treści